Ana Sayfa Alkol Fiyatları Vermut Fiyatları

Vermut Fiyatları

Paylaş

Vermut Fiyatları 2020

Vermut fiyatları üzerinden alınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV), enflasyon zamları ile beraber, 58.6046 liradan 63.1874 liraya yükseldi. Bununla beraber alkolde, Özel Tüketim Vergisi’nin üzerinden %18’lik KDV kesintisi de yapılıyor. Alınan bu KDV miktarı da 8,4 liradan 9,06 liraya çıkacak.

İçkide yapılan bu artışın vermut fiyatlarının perakende satış fiyatını da %2,5-3 civarında artırabileceği tahmin ediliyor.

Bizlerde, alkol fiyatlarında yaşanan bu son zam güncellemesinin ardından, siz kıymetli okuyucularımız için güncel vermut fiyatlarını sayfamızın araştırmacı editörleri vasıtası ile tek tek araştırılarak, net ve anlaşılabilir bir biçimde listeledik.

Hangi vermut kaç TL (lira), fiyatı ne kadar ?, Güncel vermut ve martini fiyatları ne kadar ? gibi en çok sorulan sorular hakkında en son ve en güncel listeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Vermut Fiyatları 2020
Vermut Fiyatları 2020Fiyat listemize geçmeden önce belirtmek isteriz ki; listemizde belirtilen fiyatlar tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Bulunduğunuz şehirde ve alışveriş yaptığınız tekel bayii, bakkal, market, büfe vb. alkol satışı yapan yerlere göre bu fiyatlarda ufak da olsa artış veya azalış gözlenebilir.

Aşağıdaki listeden Martini Bianco, Martini Extra Dry, Martini Rosso gibi tüm markaların fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Vermut Fiyatları 2020 Güncel Listesi;

Vermut Fiyatları

Martini Bianco 75 cl : 115,00 TL

Martini Extra Dry 75 cl : 120,00 TL

Martini Rosso 75 cl : 115,50 TL

Not: Alkol Sağlığa Zararlıdır. Lütfen sağlığınız için alkolden uzak durunuz.
[totalpoll id=”4810″]

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here